top of page

Rezidence Ostrovní

Rezidence Ostrovní - Váš druhý domov v srdci Prahy

Rezidence Ostrovní nabízí 10 atraktivních, plně vybavených apartmánů v centru Prahy. Nachází se vedle krásného Národního divadla, jen kousek od všech pražských památek. V okolí se nachází velký výběr restaurací, kaváren a barů.

Rezidence Ostrovní je ideální pro sólo cestovatele nebo pro páry, které chtějí strávit  příjemnou dovolenou v Praze. Nabízíme i dlouhodobý pronájem.

Naše apartmány

Co o nás říkají naši hosté

"Naprosto fantastické. Vedle tramvajových zastávek. asi kilometr chůze do starého města. Místo bylo čisté a prostorné. Dáma na recepci byla velmi zdvořilá a dokonce nám navrhla některé místní restaurace a kavárny! Vysoce doporučeno."

IRIS Z ŘECKA

10/10 Booking.com

„Velmi dobrá lokalita v blízkosti většiny turistických atrakcí, s obchodem s potravinami a restauracemi v okolí. Velmi čistý a velmi dobrý nábytek a spotřebiče. Byt má vlastní ohřívač vody, takže teplou vodu budete mít okamžitě. Přátelský hostitel!”

ANNA MARIA Z RUMUNSKA

„Jaký klenot! Tento byt je perfektní. Mnohem více prostoru, než se očekávalo, velmi čisté, pohodlné oddělené postele jako jedno a skvělé umístění, velmi dobře dostupné ke všemu! Určitě se vrátíme. Recepce byla velmi užitečná, výtah do apartmánů a Uber méně než 20 gbp od letiště. Nemyslíme si, že fotografie jsou spravedlivé!“

STEPHANIE Z VELKÉ BRITÁNIE

"Velmi pohodlný byt, naprostá čistota, v klidné ulici hned za Národním divadlem. Hospody, restaurace, minimarkety a kavárny do 200m od místa. Za 10 minut pěšky jste skoro všude :)"

ROSA Z ITÁLIE

Procházky podél Vltavy

Poloha

IMG_1374.JPG
IMG_1308.JPG
8D2C4BC4-F61D-4D3B-9D3B-6C7F14C178E8.jpeg
IMG_2182_edited.jpg
IMG_2235_edited.jpg
bottom of page