o nás

Rezidence Ostrovní  vznikla citlivou rekonstrukcí historického měšťanského domu z 19. století. Výhradním vlastníkem Rezidence Ostrovní je S-PROPERTY s.r.o., česká developerská společnost zabývající se realizací kvalitního rezidenčního bydlení, realitní činností a správou nemovitostí na území hlavního města Prahy.

Pilotním projektem z oblasti rezidenčního bydlení je obytný soubor Nad Bohemkou, kde v krásné lokalitě v blízkosti parku Gröbovka vzniklo revitalizací stávající zástavby  93 bytových jednotek a podzemních garážových stání určených pro prodej, jež je zajišťován výhradně realitním oddělením společnosti     
S-PROPERTY s.r.o.

Chloubou S-PROPERTY s.r.o. je právě projekt Rezidence Ostrovní, kde se na lukrativní adrese Prahy 1 podařilo citlivou rekonstrukcí vytvořit 10 nadstandardních plně vybavených nájemních apartmánů zajišťujících maximální komfort ubytovaným hostům.  Neméně zajímavý je i atraktivní Kamenný sál v podzemí Rezidence, vhodný pro firemní večírky, narozeninové oslavy, svatební hostiny a všechny příležitosti, kdy hostitel chce své hosty překvapit volbou neokoukaného a nevšedního prostoru s jedinečnou atmosférou v historickém centru Prahy.

Developerské projekty společnosti S-PROPERTY s.r.o. se zaměřují na regeneraci vnitřních částí města, na modernizaci stávajících objektů, nikoliv na zastavování zelených ploch v okrajových částech města. Všechny projekty společnosti jsou koncipovány tak, aby co nejlépe splynuly se stávající zástavbou a činily centrum města ještě atraktivnějším místem pro bydlení. Speciální důraz je kladen na pečlivý výběr lokality, s bohatou a rozvinutou infrastrukturou a občanskou vybaveností.

Se stejným úsilím jako své vlastní nemovitosti pak prostřednictvím dceřiné společnosti CEBYT a.s. spravujeme i nemovitosti našich klientů, kterými jsou bytová družstva, společenství bytových jednotek, právnické či fyzické osoby.

V roce 2009 přesunuly obě společnosti své sídlo na adresu Rezidence Ostrovní, Ostrovní ul. 222/8, 110 00, Praha 1.

Poptávka

 
 
 
 
 
virtuální prohlídka