kamenný sál

SAMOSTATNÉ STRÁNKY KAMENNÉHO SÁLU NAJDETE ZDE: www.kamennysal.cz 


Multifunkční klimatizovaný Kamenný sál s kapacitou až 100 osob je situován v atraktivním podzemním prostoru Rezidence Ostrovní. Sál je přístupný kamenným schodištěm či moderním výtahem a je vhodný pro každého hostitele, který chce své hosty překvapit volbou neokoukaného a nevšedního prostoru s jedinečnou atmosférou v historickém centru Prahy.

Velkou předností Rezidence Ostrovní je její poloha v bezprostřední blízkosti Národního divadla a tudíž výborná dopravní dostupnost vozem i MHD. Hosté mohou využít snadného parkování v garážích Národního divadla přímo před rezidencí.

Možnosti využití

Kamenný sál Rezidence Ostrovní je pro svou jedinečnou atmosféru ideální volbou pro firemní večírky, narozeninové oslavy, svatební hostiny, oslavy promocí, tiskové konference, ale i koncerty, recitály, výstavy, vernisáže, apod. Velmi stylově v Kamenném sále vynikají degustace a jiné prezentace.


Služby

Kromě pronájmu prostor zajišťujeme i služby recepce a šatny, obsluhu audio vizální techniky, popř. profesionální zvukařskou práci.


Catering

Ve výběru cateringové společnosti nejste nikterak omezeni, můžete si vybrat catering, s nímž máte výborné zkušenosti v opačném případě Vám doporučíme catering, jehož jídlo výborně vypadá a ještě lépe chutná.

Vybavení

Kamenný sál je standardně vybaven následující profesionální AV technikou:

  • projekční plátno 2,4m x 2,4m se setem pro naklopení, WiFi videodataprojektor Panasonic, kvalitní reprosoustava,  
    1 bezdrátový mikrofon, DVD/HDD Recorder Pioneer, AV Receiver Pioneer, notebook
  • uvedené vybavení lze na základě přání klienta doplnit o další potřebné zařízení včetně zajištění obsluhy

Samozřejmostí je pak sedací a stolový nábytek.

Pronájem
Každá akce v Kamenném sále je značně individuální záležitostí, od čehož se odvíjí i cena pronájmu. Vždy záleží na délce akce, náročnosti výpravy a zejména rozsahu sjednaných služeb.

Rezervace či doplňující informace:
e-mail: jakub.carada@rezidenceostrovni.cz
mob: +420 731 685 545
tel: +420 257 409 200

 

Poptávka

 
 
 
 
 
virtuální prohlídka